Jump to content

Toggle shoutbox Chat Open the Shoutbox in a popup

Прямая связь с администрацией по скайпу: zgames.support

@  Queen` : (Today, 00:48) @Sing Out Это объяснение, и? Это можно посмотреть в личной переписке, которую вы выставляете на показ. Что будем делать? Бан выдан правомерным образом.
@  Sing Out : (Today, 00:48) тут как то причастна потому что впереди осада
@  Sing Out : (Today, 00:47) я считаю что вы дали бан не справедливо ! по отношению ко мне, складывается мнение не у меня одного, что AngeLa
@  Sing Out : (Today, 00:46) Sent Yesterday, 05:25
Понимаете , нет такого понятия , нет смысла, когда вы в противоположной команде
Вы смотрите шире.
Допустим пришла гильдия и в ней 3-4 таких игрока, которых "нет смысла бить" и они друг друга не трогают, хотя они в противоположной команде и как это расценивать, как исключение или оправдание и т.п
@  Schokk` : (Today, 00:45) @Sing Out чувак смирись ;)
@  Queen` : (Today, 00:45) @Sing Out А по моему это пустая болтовня от вас исходит, вы не согласны и говорите , что хотите , вот что это.
@  Sing Out : (Today, 00:45) это ваши слова !!!!!!!!!
@  Sing Out : (Today, 00:44) Sent Yesterday, 05:13
Вы хотите , чтобы это было исключением? Давайте теперь все будут так говорить. Вы могли бы какие-то удары наносить , если знаете , что здесь снимают видео каждый 2ой игрок.
Это не оправдание, если взять во внимание, что каждый будет так говорить.
@  Sing Out : (Today, 00:44) @Queen` вы не отвечаете за свои слова
@  -Doctor- : (Today, 00:43) @Sing Out on @Queen` imel vidu 4to bi ti delal plak plak
@  Sing Out : (Today, 00:43) @Queen` игроки будут наказаны? или делать на каждого топик
@  Schokk` : (Today, 00:43) @Sing Out просто смирись )
@  Queen` : (Today, 00:42)

@Sing Out Обжалуйте с Артур Весна 

@  Schokk` : (Today, 00:42) @Sing Out справедливость ?))) :trollface:
@  Pigeon : (Today, 00:42) @Sing Out http://prntscr.com/eq40et
@  Schokk` : (Today, 00:42) @-Doctor- da dla teba wto PO wto Ban)) ne problema :D
@  Sing Out : (Today, 00:42) @Schokk` мне нет разницы на сколько, я всего лишь хочу справедливости !!!! от сенатов
@  Schokk` : (Today, 00:42) @-Doctor- :trollface: :trollface:
@  -Doctor- : (Today, 00:41) ewe kakaya problema
@  Sing Out : (Today, 00:41) хорошо с этим разобрались

Photo

[Suggestions]ILLousion kundun for guild buff...

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 -HitlerS-

-HitlerS-

Участник

• Members
  • 51 posts

Posted 31 December 2016 - 07:28

Now in prime server all players is not strong to kill in barena illousion kundun what is for guild tribune....When you try get pass its not impossoble to get pass them becouse its to match of them and to strong... Maybe can make when they are only for one hour in there...when your try get them pass you die and +losing exp...

Thanks waiting for response...

Edited by -HitlerS-, 31 December 2016 - 07:29.

thumbnail.jpgbpu3qfsi1tg9syjasf5r_thumb.jpg

Server:

thumbnail.jpg

801275.gif

#2 † c0L0pucT †

† c0L0pucT †

™Неудержимый™

• Members
  • 651 posts
  • Location† Justice †

Posted 31 December 2016 - 11:35

Now in prime server all players is not strong to kill in barena illousion kundun what is for guild tribune....When you try get pass its not impossoble to get pass them becouse its to match of them and to strong... Maybe can make when they are only for one hour in there...when your try get them pass you die and +losing exp...

Thanks waiting for response...

They wrote that they will do from not aggressive and will attack only if they touch. But then they said that there were already players who kill them, and as I understand they do not plan to do anything ..

They wrote that they will do from not aggressive and will attack only if they touch. But then they said that there were already players who kill them, and as I understand they do not plan to do anything ..

076c65f29b77.gif

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users