Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Bless.gs

[1.06.2016] - New voting website

Recommended Posts

Our server is now participating in the international rating of gaming projects xtremetop100.com. You can find your voting button in the personal area when logging on the website. You can vote twice a day and for every vote you will receive 10 Cash Points. Voting is not included in the rankings or achievements, but also it does not require any quests to be completed.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

надеюсь скоро увидим приплыв новых игроков изза введений нового голосование! Блесс уже на 15 месте в рейтингах) нам бы в тройку попасть по скорее)

Share this post


Link to post
Share on other sites

надеюсь скоро увидим приплыв новых игроков изза введений нового голосование! Блесс уже на 15 месте в рейтингах) нам бы в тройку попасть по скорее)

This is international forum, please write in English here :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protams ja. :)

Kā tad tā internacionāls forums kur var rakstīt latviski bet nevar krieviski, diskriminācija vārda vistiešākajā nozīnē.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kā tad tā internacionāls forums kur var rakstīt latviski bet nevar krieviski, diskriminācija vārda vistiešākajā nozīnē.

Tāpēc ka krievu valodai ir veltīts vesels - atsevišķs forums,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tāpēc ka krievu valodai ir veltīts vesels - atsevišķs forums

nu tad sanāk ka krievu forumā var rakstīt tikai krieviski bet internacionālajā visās valodās ieskaitot krivu valodu vai arī es nepareizi saprotu vārdu internacionāls? vai jūs varbūt man varētu nodefinēt vārdu savienojumu, internacionāls forums?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu tad sanāk ka krievu forumā var rakstīt tikai krieviski bet internacionālajā visās valodās ieskaitot krivu valodu vai arī es nepareizi saprotu vārdu internacionāls? vai jūs varbūt man varētu nodefinēt vārdu savienojumu, internacionāls forums?

Tev maz tā ka krievu valodai ir vesels atsevišķs forums es nesaprotu?! Šis forums ir domāts visiem tiem cilvēkiem kas nesaprot krieviski.

Iepriekš bija LV un ENG sadaļas atsevišķi, bet viņas tik reti letoja ka abas apvienoja vienā, un nosauca par internacionālu forumu tikai tāpēc lai ērtāk būtu strādāt.

Kas pa cilvēkiem es nevaru.. Ka tik pie kautkā piesieties..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tev maz tā ka krievu valodai ir vesels atsevišķs forums es nesaprotu?! Šis forums ir domāts visiem tiem cilvēkiem kas nesaprot krieviski.

Iepriekš bija LV un ENG sadaļas atsevišķi, bet viņas tik reti letoja ka abas apvienoja vienā, un nosauca par internacionālu forumu tikai tāpēc lai ērtāk būtu strādāt.

Kas pa cilvēkiem es nevaru.. Ka tik pie kautkā piesieties..

Bet vārdu savinojumu internacionāls forums jūs man tā arī nenodefinējāt!

Man vienkārši nepatīk, ka šeit cilvēks uzraksta laipnu novēlējumu kriviski a viņu kā suni dzēn ārā (posts nr.2). Jo šis taču ir internacionālais forums krieviski te nevar rakstīt. Ja būtu "Forum" un "Rusian forum" es pat neiepīkstētos bet kamēr tas ir "internacional forum" tam ir jābūt ar vienu kopēju internacionālu valodu, tas ir bez krivu, latviešu, utt. vai arī ar pilnīgi visām valodām ieskaitot krievu.

Ja man kāds piedāvā ābolu un dod mandarīnu sakot ka tas ir ābols protam no tā nekas ļauns nenotiks bet nu tas nau ābols. Šeit ir tāpat ir vins a sanāk ka nav, sanāk ka ir kautkas pavisam savādāks!

Edited by -Tima-

Share this post


Link to post
Share on other sites

It is advisable to write in English.

 

Kan inte vara :trollface: :trollface: :trollface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...