Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
Beasty

Tornado mani apzaga!

Recommended Posts

Labdien!

Tātad, aizvakar (18.07.2017), neatceros ap cikiem tas notika, bet man ar Tornado bija darījums, ka es viņam dodu melno lauvu (horn of fenrir +Destroy) iekš extreme servera un par to viņš man dos 100 tīros bonusus (100 cistih), taču, pēc tā, kad iedevu viņam melno lauvu viņš teica, ieliec veikalā mantu uz 100 bonusiem un teica, ka iet uz novus serveri, pēc tā brīža viņu vairāk neredzēju un mana manta vēl joprojām stāv veikalā un savus 100 bonusus neesmu saņēmis, diemžēl neiedomājos uzņemt screen, jo likās, ka dotajā momentā bija vajadzība, taču visu variet apskatīties logos! Mans niks novus serverī ir Beasty, extreme mans niks ir Dahnx, taču neatceros kā sauca Tornado extreme serverī, bet logos variet redzēt, kam es rakstīju pm, jo extreme neko citu nebiju rakstījis. Arī šodien Tornado bija nekaunīgs un serverī turpināja mēģinājumu apkrāpt cilvēkus (ap plkst 21:20)

Paldies jau iepriekš!

 

EDIT: Tātad, rekur ir skrīns, kad to mantu ieliku. ir redzams precīzs laiks, kad tas notika (in-game darījums notika 1-2 minūtes ātrāk! https://prntscr.com/fy6ruz)( 00:02 18.07.2017 )

Edited by beasty

Share this post


Link to post
Share on other sites

А зачем давал, если мог на рынок то и выставить за 100 чистых? К чему отдавать в игре, а потом вещь ставить? Это же не сет, 5 предметов не надо ставить на рынок.

 

Не заметил, что сервера разные.

Edited by AKFlashMG

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...