Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
soulq

4.1 Novus

Recommended Posts

a 4to tam takoe? on nazval tebja 4elovekom kavkazskogo nacionalnosti. A 4to takoe? Daze esli bi skazal ti russkij, eto nacism? Ne ponimaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atvainojos, ja aizskāru. Bet es pat nezināju ko nozīmē vārds ha4, mani visu dienu viens čuvaks sauca par ha4u, es domāju ka tas nav nekas cienu aizskarošs.

 

Bilde - šeit MoonQueen paprasa vai tikai ha4i šajā serverī spēlē? Es no tā izsecināju, ka tas nav nekas traks, lai liktu banu uz nedēļu. Beigās viņš mani vel par 4mo nosauc, es protams neesmu fedots, kurš pilnām biksēm skries uz forumu raudāt, bet nu fakts.

 

Labprāt neateiktos no mēneša bana uz postu, bet nu kāda man teikšana, spriediet paši.

 

Etat 4uvak prosto sam proviciruvajet, i dazhe emu est ban v forume, toistj padumajte kto mena ho4it zabanit..

 

edit : piekrītu Queen, noteikumu nezināšana neatbrīvo no atbildības būtu pareizāk, bet nu es to rakstītu tikai tāpēc, jo vadījos pēc tā skrīna ko iemetu šajā postā, kur mani nosauca par ha4u 2-3 reizes, es domāju tas ir tik pat kā dno, ka to var lietot.

Edited by gochaplay

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atvainojos, ja aizskāru. Bet es pat nezināju ko nozīmē vārds ha4, mani visu dienu viens čuvaks sauca par ha4u, es domāju ka tas nav nekas cienu aizskarošs.

 

Bilde - šeit MoonQueen paprasa vai tikai ha4i šajā serverī spēlē? Es no tā izsecināju, ka tas nav nekas traks, lai liktu banu uz nedēļu. Beigās viņš mani vel par 4mo nosauc, es protams neesmu fedots, kurš pilnām biksēm skries uz forumu raudāt, bet nu fakts.

 

Labprāt neateiktos no mēneša bana uz postu, bet nu kāda man teikšana, spriediet paši.

 

Etat 4uvak prosto sam proviciruvajet, i dazhe emu est ban v forume, toistj padumajte kto mena ho4it zabanit..

Nezināšana ko nozīme tads vards , tas nenozīme,kā cilvēkam nav janes albildība par to. Pirms pateikt ir jāpadoma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nezināšana ko nozīme tads vards , tas nenozīme,kā cilvēkam nav janes albildība par to. Pirms pateikt ir jāpadoma

 

Cilvēks knapi pārzin krievu valodu + viņu tāpat nosauc , pirms viņš vispār lietoja to slengu.

Esat taču dažreiz cilvēki , tas jums sēnāti...Par katru sūdu jābano , pat situācijas faktus neizvērtējot.Skumji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...