Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
cirkulis

Nelasi - pēdējais murgs, vienkārši ignorē

Recommended Posts

Vienkārši aizver šo linku, un nemaz nesāc lasīt, ja besij gari teksti. Kas gribēs varbūt izlasīs.

Rakstīšu latviski, pie vienas vietas, kas gribēs sapratīs, kas nē, ejiet uz vienu vietu.

 

4 dienas vajadzēja lai atkārtoti pārliecinātos cik šis projets ir bezjēdzīgs...

Pirmie teikumi jaunajā, unikālajā, fenomenālajā projekta comeback severī King x100: Да, вы не ослышались, мы наконец-то даем вам то, о чем вы нас так долго просили. Впервые в истории наших проектов - сервер без донейт магазина. Это означает, что в продаже не будет фулловых сетов, оружия, щитов, бижутерии, крыльев или усиленных петов.

4 dienas ir pagājušas, top 10 spēlētāju profili (5 no tiem neredzami, pat bailes iedomāties kas uz viņiem ir uzvilkts):

  • 1 MG Betrayal + all
  • 1 elfs ar top bowu + all
  • 1 SM ar gorgon stafu + all
  • 1 SM ar kautkādu Magicka + all, paļubomu top stafs

Tālāk nemaz negribu iet.. Ok es saprotu, loterejas vai huj zin kur viņi viņus izrauj. Bet nu sauklis arī servera angļu aprakstā: This means there will be no full sets, weapons, shields...

 

Protams, kapēc lai es savā brīvajā laikā neuzspēlētu? Nu dosim velvienu iespēju šim projektam pierādīt sevi. Izklausās labi, ka visu var iegūt tikai no mobiem, bosiem, eventiem.

 

Mu bless ar tā izrietošajiem serveriem ir komerciāls projekts, tas nu ir skaidrs. Admini jau ilgus gadus šito visu uztur un skaidrs ka ir kautkāda komanda kas to visu kustina, respektīvi, viņu interesēs to nav darīt labdarības pēc. Ja šis ir komerciāls projekts, tam noteikti ir sava top mērķauditorija. Vai kāds ir šo mērķauditoriju analizējis? Dikti šaubos. Mazliet ieskicēsim. Tie noteikti ir cilvēki virs 20. Skolnieki un nu teiksim pirmkursnieki studenti varbūt nebūs tie serverim ienesīgākie cilvēki (ja nu vien tev nav suggar daddy Jūrmalas rezidencē, vai dajebkur Krievijā, rubļovkā). Kas no tā izriet? Tie ir cilvēki kuriem ir normāls darbs un savu brīvo laiku labprāt pavada atpūšoties uzspēlējot mu.

Tā nu būs arī manā gadījumā. Man ne silts ne auksts nomest tās 25 eiras par vienu VIP akkauntu jaunā serverī uz mēnesi. Vismaz būšu mazliet konkurētspējīgs ar tiem zadrotiem škoļņikiem, pat mierīgi darbadienās kustinot savas biznesa lietas kamēr mājās kompīts patstāvīgi visu izdarīs. Pa vakariem uz kādu eventu aiziet pafanot un protams brīvdienās varbūt vairāk piesaistīties, tīri atpūtas pēc. Nu un kādēļ kačāt vienu personāžu, ja nu kāds senais draugs grib pievinoties vēlāk, pacelšu sākumā divus, arī vieglāk pašam būs kačāties, vismaz 2 party memberi ir manā kontrolē. 50 eiro par 2 vipiem, izcili, ņemu ciet!

 

A te mums pretī jaunais projekts visā krāšņumā... Pirmā pieredze - 18:00 atveras serveris, primais Zaikans Lorencijā nosists tika jau 18:04 (aptuveni). ~4 minūtēs no servera atvēršanas tiek nosists zaikans???? :DDD ok, varbūt man gļukoja, turpinam spēlēt.. Serveris protams pārpildīts bez gala, bet nu labi, mazliet jau konkurenci vajag, viss čill. Tik kautkā galīgi nejūtu to VIPu. Itkā samaksāju un visu vakaru pavadu spēlējot, a man blaksu stāv parasti škoļņiki un starpības nekādas. Nu ok, skatamies kas tālāk.

Paiet diena, divas.. Svētdiena klāt. Pēkšņi no nekuriens iznirst jau 3 lvl wingi, profils protams slēpts. No kurienes? ko? kā? Ok, malacis, normāli nodrotojis pirmās dienas. Bet nu hujņa pēdējā protams..

Joka pēc jau ielūrēju VIP arēnā - secinājums viens, te nav ko vel kādu laiku darīt. Varbūt vajag 5, varbūt 10 resus, jāskatās, pohuj pa lielam. Respektīvi, ierēķinu 1,5 nedēļas no vipa iekš vip arēnas točna papistas.

Hmm kas vel man no priekšrocībām pret pārējiem spēlētājiem? Mazliet lielāks exp un sitiens. Tas tak dikti forši. Tik kautkā atkal atduros nesaprazdams, itkā cenšos iet uz top kartēm savam līmenim/resam bet kautkā skatos škoļņiki bez tiem 25% exp iet totāli pa priekšu. Kompis itkā rūc 24/7, teorētiski viss kačājs zem kontroles. Nu labi, viņiem dzīves nav, skolā nesekmīgi, lai jau izbauda savu "garo" krāniņu.

 

Un tad pienāk moments kad mērķauditorijai jāiet uz darbu, jo nu tomēr ir labs darbs, dzīve forša, sūda 50 eiro iemesti spēlē smejoties :) Itkā noliec AFK uz nakti. Apkārt stiagā kautkāds pidarass Mat1as vai kā to lohu sauc un sit nost un gūst orgasmu nosisdams. Atnāc atpakaļ uz spotu - "ā nēsi afk? ok tad vari kačāties bet nekādas nakts AFK nebūs." Bļed.. admini, ļaujiet man mierīgi aiziet gulēt, es pelnu naudu lai brīvajā laikā to iztērētu savai atpūtai, kas daļēji ir jūsu projekts! Ok, noleic afk. Piecelies no rīta, taisies uz darbu, uzmetīs aci vai viss labi. Pizģec, viens līmenis uzkačāts pa nakti, kautkāds cits krāns nositis.. Jebal nu nahujam? Kur ir mana kā vip privilēģija pret citiem spēlētājiem? Man pohuj nevajag tos 25% exp vai 10% dmg, jo viņi ir bezjēdzīgi ja es stāvu nosists kartes sākumā..

Ejam tālāk. Uzliekam atkal afk, ejam uz darbu. Atnākam no darba, atkal 1 lvl uzcelts xDD jūs ņirgājaties? Tolku man ir strādāt, pelnīt naudu, maksāt jums un es ko, pa vienam 2 lvl dienā celšu tagad? xD

Jā protams eksperti tūlīt te bombīs - ej uz non-pvp vietām, kas gan laikam ir tikai losstoweri. Protams, uzcelšu 5-10 lvl pa darba laiku, jo katrā spotā jau pa 2 party kačājas. Jā vēlāk iesiet uz VIP arēnu? Noteikti, kad es varēšu iet uz vip arēnu, tur jau priekšā būs visi spoti pilni ar zadrotiem 10 resetu vairkāk kā man.. (nerunājot par top ~10 kuriem būs vismaz +50 resu virs manis).

 

Rezumē? Ko es iegūstu samaksājot projektam, teorētiski, vienīgo ko var nopirkt, VIP? - n.e.k.o. Vienkārši sēdi un skaties kā skolnieki basto stundas un laimīgi tevi vakarā pēc darba par dalbajobu saukā, jo tu vienkārši neko nekur izdarīt nevari.

 

4 dienas serveris ir up. Top spēlētājam 18 resi.. tas ir pizģets. Es saprotu, ka ir tādi kuriem vispār dzīves nav, vai cilvēki kačājās uz maiņām, viens guļ, otrs spēlē. Vienkārši izdalot 96 servera uptime stundas uz 18 resiem ir 5 stundās resets. Ok, lai nu būtu, beigu beigās kautkad nakotnē tāpat viņus noķert var. Vienkārši fascinē pāris indivīdi kuri ir gatavi mirt šīs spēles dēļ xD

 

Vienkāši visu šito garo palagu rezumējot - projekts, kā allaž pieviļ. Esmu laimīgs ka man pietika ar 4 dienām lai tiktu vaļā no šī murga. Pilnīgi pie dirsas zemē nosviestā nauda, ja kādam interesē es tos čarus varu atdot. Uz doto brīdi viņiem ir gandrīz 2 resi. Turpināšu laimīgs strādāt un maksāt par sava brīvā laika atpūtu kautkur citur ;)

Varat heitot mazie skolnieki un priecāties, pie dirsas. Man prieks ka es apzinos mani materiālie līdzekļi paliekot pie manis nepalīdz jūsu eksistences epicentram - Bless Universe xD

 

P.S. pohuj ja šo rakstu izdzēsīs, vismaz tas kurš viņu izdzēsīs varbūt vienreiz aizdomāsies kā noturēt tos top cilvēkus kuri tiem dažiem "biznesmeņiem" ir gatavi maksāt

 

Veiksmi

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тут что-то на эльфийском, переведите

Edited by -SOLOMID-
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

По поводу VIP арены я с вами полностью согласен, мы не ожидали такого огромного онлайна и что будет так много VIP игроков. Мы сейчас готовим обновление и самое позднее в пятницу вечером оно выйдет. Появится новая VIP арена, аналогичная текущей, только с более слабыми мобами, для игроков с малым количеством ресетов, таких как вы! Если вы всё же останетесь на сервере, прошу вас не употреблять столько мата в своей речи. А лучше вообще его не употреблять, т.к за это мы даём молчанку на форуме.

 

По поводу вещей из лотереи, вот весь список что там можно выиграть. Поверьте, это многократно сокращает преимущество донаторов, над не донаторами. Без лотереи запускаться смысла нету, т.к у нас не хватит финансовых ресурсов содержать сам проект и его дальнейшую разработку.

 

Как видите, на сервере рекордный онлайн за всю историю нашего проекта. Да и в целом за всю историю приватных серверов Bless Universe.

 

Надеемся что новая VIP арена вас порадует и вы останетесь в игре.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

По поводу VIP арены я с вами полностью согласен, мы не ожидали такого огромного онлайна и что будет так много VIP игроков. Мы сейчас готовим обновление и самое позднее в пятницу вечером оно выйдет. Появится новая VIP арена, аналогичная текущей, только с более слабыми мобами, для игроков с малым количеством ресетов, таких как вы! Если вы всё же останетесь на сервере, прошу вас не употреблять столько мата в своей речи. А лучше вообще его не употреблять, т.к за это мы даём молчанку на форуме.

 

По поводу вещей из лотереи, вот весь список что там можно выиграть. Поверьте, это многократно сокращает преимущество донаторов, над не донаторами. Без лотереи запускаться смысла нету, т.к у нас не хватит финансовых ресурсов содержать сам проект и его дальнейшую разработку.

 

Как видите, на сервере рекордный онлайн за всю историю нашего проекта. Да и в целом за всю историю приватных серверов Bless Universe.

 

Надеемся что новая VIP арена вас порадует и вы останетесь в игре.

Уже суббота)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лучше поздно, чем никогда. Гриша заболел, поэтому апдейт отложили на неделю.

 

Через ворота около Blood Castle теперь можно пройти в другое измерение и попасть в другой Devias. Там вы найдете множество монстров с полезным лутом. На данный момент проход доступен только в мире King, но в дальнейшем появится и на остальных серверах.


Появилось две дополнительных VIP Арены с более слабыми монстрами: Tarkan, Icarus, Aida, Kanturu. Команды для телепортации теперь /viparena 1, /viparena 2 и /viparena 3. В общей сложности на VIP Аренах теперь 39 спотов. Боссов можно найти только на третьей Арене.


Локация Snowstorm Devias теперь доступна на всех серверах, также туда добавлен дополнительный White Wizard Invasion.


Мы постарались исправить проблему с исчезновением статов после Endless Tower, надеемся, что этот неприятный баг больше не будет тревожить игроков.
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...