Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
ATA

Обмеження speed на ДК

Recommended Posts

По якій причині у ДК є обмеження на speed.

Досягнувши швидкості у 2500+ його просто дисконить. Якщо у Вас така крута защита від спідхаку, то хочу попросити підняти цей показник хочаб до 2600!!!!!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

хоти дальше 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
36 минут назад, mood0 сказал:

хоти дальше 

100%

Edited by ATA
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 часа назад, ATA сказал:

По якій причині у ДК є обмеження на speed.

Досягнувши швидкості у 2500+ його просто дисконить. Якщо у Вас така крута защита від спідхаку, то хочу попросити підняти цей показник хочаб до 2600!!!!!

Кого,чего??? Господи, глаза сломаешь пока это всё прочитаешь на необычном языке.... 

  • Like 4
  • Confused 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

чому граэмо в му, а не на фронти!?

  • Confused 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, destr said:

чому граэмо в му, а не на фронти!?

Пусть лучше в му играют.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 часов назад, F-1 сказал:

Кого,чего??? Господи, глаза сломаешь пока это всё прочитаешь на необычном языке.... 

то ти можеш своїм "необичним" сраку собі підтерти!!!

а при тому коли я даю твінку ДК  2503 спиду він після початку кастування одразу дисконится. Пробував на багатьох компах і ноутах....+одразу понижую спід и знову все ОК!



Прошу всяким довбойобам тут не писати!!!!!

Edited by ATA
  • Like 3
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 часов назад, ATA сказал:

то ти можеш своїм "необичним" сраку собі підтерти!!!

а при тому коли я даю твінку ДК  2503 спиду він після початку кастування одразу дисконится. Пробував на багатьох компах і ноутах....+одразу понижую спід и знову все ОК!



Прошу всяким довбойобам тут не писати!!!!!

Так не пиши сюда, тебя что заставляют?

  • Thanks 1
  • Haha 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

іди "чтокай" в інше місце. Тут кольоровим я задав питання. 

ПС: Повторюю!!! Всяким долбоєбам що пишуть не потемі прошу тут не писати!! Я чітко задав питання не КЛОУНАМ а АДМІНАМ!!!!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 минут назад, ATA сказал:

іди "чтокай" в інше місце. Тут кольоровим я задав питання. 

ПС: Повторюю!!! Всяким долбоєбам що пишуть не потемі прошу тут не писати!! Я чітко задав питання не КЛОУНАМ а АДМІНАМ!!!!

так админы я не думаю что знают украинский

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 минут назад, Unholy777 сказал:

так админы я не думаю что знают украинский

думаю все розуміють!!!! Просто вихідні.

  • Like 2
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Aliancer

Не порядок, ругается матом человек тут...

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 13.01.2024 в 12:50, ATA сказал:

По якій причині у ДК є обмеження на speed.

Досягнувши швидкості у 2500+ його просто дисконить. Якщо у Вас така крута защита від спідхаку, то хочу попросити підняти цей показник хочаб до 2600!!!!!

 

1 час назад, ATA сказал:

іди "чтокай" в інше місце. Тут кольоровим я задав питання. 

ПС: Повторюю!!! Всяким долбоєбам що пишуть не потемі прошу тут не писати!! Я чітко задав питання не КЛОУНАМ а АДМІНАМ!!!!

 

 

больше похоже на токсичное недовольство, чем на вопрос.

Edited by askor
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Pinq said:

@Aliancer

Не порядок, ругается матом человек тут...

 

Человек изначально создал нормальный топик  и его сразу начали провоцировать при чем делая акцент на культурные различия, приплетая сюда политику и тд. Потом вообще обвинили в токсичности. Выглядит все это омерзительно. Из-за таких вот многие игроки начинают терять интерес к проекту. 

Edited by pacman24
  • Like 4
  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, pacman24 said:

Человек изначально создал нормальный топик  и его сразу начали провоцировать при чем делая акцент на культурные различия, приплетая сюда политику и тд. Потом вообще обвинили в токсичности. Выглядит все это омерзительно. Из-за таких вот многие игроки начинают терять интерес к проекту. 

Так вроде он начал провоцировать изначально написал на укр, пускай делает топик в разделе Английском и пишет на английском, тут раздел ру языка, ну может еще в вьетнамском сделать и на вн написать, вроде всё логично) До этого он писал на русском и не было проблем, тут ему решилось на украинском написать, зачем? провокация ?

Даже аватарка у него на русском)

 

 

Edited by Pinq
  • Like 7
  • Thanks 3
  • Haha 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Цирк какой-то развели. А за маты на форуме нужно РО выдавать.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

а що тобі дасть атак спід на 100 більше? хіба дпс виросте на 1000%? я важаю, що ні.
І, я тебе прошу, я розуміваю, щоб сіндром 24 лютого багато кому мізки вправив, але нащо провокувати в рускомовному розділі на форумі создаючи топік на українській? Ти же бачиш, що є 3 розділи: рузкомовний, англомовний та в'єтнамський. Якщо тобі огидно спілкувати на рос мові, тоді створюй топік в інгліш розділі, а так якись срач розвели тут.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 минуту назад, korablev69 сказал:

а що тобі дасть атак спід на 100 більше? хіба дпс виросте на 1000%? я важаю, що ні.
І, я тебе прошу, я розуміваю, щоб сіндром 24 лютого багато кому мізки вправив, але нащо провокувати в рускомовному розділі на форумі создаючи топік на українській? Ти же бачиш, що є 3 розділи: рузкомовний, англомовний та в'єтнамський. Якщо тобі огидно спілкувати на рос мові, тоді створюй топік в інгліш розділі, а так якись срач розвели тут.

спасибо

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 часа назад, Pinq сказал:

Так вроде он начал провоцировать изначально написал на укр, пускай делает топик в разделе Английском и пишет на английском, тут раздел ру языка, ну может еще в вьетнамском сделать и на вн написать, вроде всё логично) До этого он писал на русском и не было проблем, тут ему решилось на украинском написать, зачем? провокация ?

Даже аватарка у него на русском)

 

 

Попрошу АДМІНІВ цього нелюда і РАСИСТА заблочити на форумі. 

  • Like 2
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...