Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
akec92

Jaunumi

Recommended Posts

Labdien!

 

Kāpēc "jaunumi" mājas lapā vairāk netiek ievietoti latviešu valodā? Kas tā par diskrimināciju? Jums šķiet, ka serverī spēlē tikai krievu valodīgie un visi saprot krievu valodu ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labdien!

 

Kāpēc "jaunumi" mājas lapā vairāk netiek ievietoti latviešu valodā? Kas tā par diskrimināciju? Jums šķiet, ka serverī spēlē tikai krievu valodīgie un visi saprot krievu valodu ???

Paradi kaut vienu latvieti kurs seit spele un nesaprastu krievu valodu!!! Ta ir lieka laika teresana,visi jus visu labi saprotat.

Ka lamaties ta pirmie ar krievu vardiem rinda stavat...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paradi kaut vienu latvieti kurs seit spele un nesaprastu krievu valodu!!! Ta ir lieka laika teresana,visi jus visu labi saprotat.

Ka lamaties ta pirmie ar krievu vardiem rinda stavat...

 

Latvieši? Uz "Master" servera spēlē ļoti daudz latvieši!!! Un kādu, kurš nesaprot krievu valodu? Piemēram - es!!! Tāpēc, gudriniek, nespried par visiem, ja esi aprobežojies tikai ap sevi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Latvieši? Uz "Master" servera spēlē ļoti daudz latvieši!!! Un kādu, kurš nesaprot krievu valodu? Piemēram - es!!! Tāpēc, gudriniek, nespried par visiem, ja esi aprobežojies tikai ap sevi!

Par to,ka esmu gudra man nekad bijusas saubas,seit visi saprot krievu valodu ari Tu,te jau ir cits jautajums par latviesu valodu.

Si ir spele,nevis skola,veikals vai kada cita iestade gudriniek :D

Cik gadus te speleju,nevins nav sudzejies,ka nesaprot krievu valodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par to,ka esmu gudra man nekad bijusas saubas,seit visi saprot krievu valodu ari Tu,te jau ir cits jautajums par latviesu valodu.

Si ir spele,nevis skola,veikals vai kada cita iestade gudriniek :D

Cik gadus te speleju,nevins nav sudzejies,ka nesaprot krievu valodu.

ai no spīk rašan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par to,ka esmu gudra man nekad bijusas saubas,seit visi saprot krievu valodu ari Tu,te jau ir cits jautajums par latviesu valodu.

Si ir spele,nevis skola,veikals vai kada cita iestade gudriniek :D

Cik gadus te speleju,nevins nav sudzejies,ka nesaprot krievu valodu.

 

Tad tagad sūdzās! Un ļoti labi, ka Tu zini, ko es protu, ko neprotu, ko saprotu un, ko nesaprotu!

 

Un skolu gan Tev vajadzētu apmeklēt, jo Tev ir problēmas ar gramatiku! :) Nu un, ka šī ir spēle? Tāpēc man nav tiesības izmantot piedāvātās mājas lapas funkcijas, kuras ietver "latviešu valodas" sadaļu, kura ir nepilnīga?

Edited by akec92

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tad tagad sūdzās! Un ļoti labi, ka Tu zini, ko es protu, ko neprotu, ko saprotu un, ko nesaprotu!

 

Un skolu gan Tev vajadzētu apmeklēt, jo Tev ir problēmas ar gramatiku! :) Nu un, ka šī ir spēle? Tāpēc man nav tiesības izmantot piedāvātās mājas lapas funkcijas, kuras ietver "latviešu valodas" sadaļu, kura ir nepilnīga?

Gudriniek,es neesmu latviesu valodas stunda un Tu nebusi mans skolotajs.Es skaidri izteicos? Pirms labo manas nesvarigas kludas esi tik laipns un izlabo savejas.

Del viena chikstulja vel kaut ko tulkot...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Увидел название темы и даже испугался. Буквы знакомые увидел. Всё верно автор говорит - Если функция существует , то работать должна исправно. Смысл тогда от кнопки LV , если новости там даже не могут запостить )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šausmas!Pie Valsts valodas centru vajag uzrakstīt :trollface:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šausmas!Pie Valsts valodas centru vajag uzrakstīt :trollface:

Es vinus pilniba saprotu, jus teiktu to pasu, ja viss butu latviesu valoda un krieviski neka nebutu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es vinus pilniba saprotu, jus teiktu to pasu, ja viss butu latviesu valoda un krieviski neka nebutu :)

Tas ir savadak,bet seit visi spele un visi visu labi saprot.Serveris nestrada pirmo dienu vai gadu un nevienam te problemas ar saprasanu nebija.

Te drizak iet uz principu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Для тех кто всё же пытается понять о чём идет речь ( т.к. мы находимся в русской ветке форума ) кривой Перевод Первого сообщения )

Labdien!

Kāpēc "jaunumi" mājas lapā vairāk netiek ievietoti latviešu valodā? Kas tā par diskrimināciju? Jums šķiet, ka serverī spēlē tikai krievu valodīgie un visi saprot krievu valodu ???

 

Добрый День


Почему Новости на домашней странице веб сайта , не обновляются на Латышском языке ? Что это За дискриминация ? Вам кажется что на сервере играют только Русско язычные и все понимают Русский язык ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es vinus pilniba saprotu, jus teiktu to pasu, ja viss butu latviesu valoda un krieviski neka nebutu :)

Eee... Ну так то я живу в Латвии и тут и так вокруг все не по-русски) и вряд-ли кому-то мои жалобы будут интересны и не важно, понимаю я или нет.

 

Вообще не понимаю кипеша. Вам кто-то сказал, что не будет исправлено или что? Не обновляли, никто не был в претензии, поэтому посчитали, что никто на латышском, видимо и не читает их. Оказывается читают. Услышали увидели, исправят. Что сразу в бутылку лезть то :why:

Edited by Алиса

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eee... Ну так то я живу в Латвии и тут и так вокруг все не по-русски) и вряд-ли кому-то мои жалобы будут интересны и не важно, понимаю я или нет.

 

Вообще не понимаю кипеша. Вам кто-то сказал, что не будет исправлено или что? Не обновляли, никто не был в претензии, поэтому посчитали, что никто на латышском, видимо и не читает их. Оказывается читают. Услышали увидели, исправят. Что сразу в бутылку лезть то :why:

Уважаемая Алиса,

 

это не то что я пишу, это то как вы воспринимаете вами прочитанное.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уважаемая Алиса,

 

это не то что я пишу, это то как вы воспринимаете вами прочитанное.

Уважаемый Raguel, это не то как я воспринимаю прочитанное, а то , как Вы реагируете на шутку и пишите в ответ предполагаемую реакцию на "а вот если бы было бы так, вы бы тоже" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Labdien!

 

Kāpēc "jaunumi" mājas lapā vairāk netiek ievietoti latviešu valodā? Kas tā par diskrimināciju? Jums šķiet, ka serverī spēlē tikai krievu valodīgie un visi saprot krievu valodu ???

Добрый день. Вы можете воспользоваться переводчиком google translate. От новостей на латышском языке мы уже давно отказались и теперь переводим только на английский. На будущей неделе мы обновим новости, т.к действительно давно этого не делали на английской версии сайта. Спасибо за понимание.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Es vinus pilniba saprotu, jus teiktu to pasu, ja viss butu latviesu valoda un krieviski neka nebutu :)

 

o ia odno slogo ponial. "valoda" = Volodia :please:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...