Jump to content
Bless Gaming Forums
  • Chatbox

    You don't have permission to chat.
    Load More
Sign in to follow this  
ATA

Обмеження speed на ДК

Recommended Posts

1 час назад, korablev69 сказал:

а що тобі дасть атак спід на 100 більше? хіба дпс виросте на 1000%? я важаю, що ні.
І, я тебе прошу, я розуміваю, щоб сіндром 24 лютого багато кому мізки вправив, але нащо провокувати в рускомовному розділі на форумі создаючи топік на українській? Ти же бачиш, що є 3 розділи: рузкомовний, англомовний та в'єтнамський. Якщо тобі огидно спілкувати на рос мові, тоді створюй топік в інгліш розділі, а так якись срач розвели тут.

1. Я спілкуюсь і пишу на тій мові, на якій мені зручно. тут не заборонено писати. тому і пишу так. Якщо ви що там не розумієте я можу скинути силку на ГУГЛперекладач.
2. Я нікого і нінащо не провокую. Я спитав прості речі, на які хочу відповідь. Для непонятливих поясню: максимальний speed на ДК це приблизно 2531
3. Повторюсь, Я спілкуюсь на тій мові якій хочу, як в ігрі так і на форумі. Кому вона незрозуміла не читайте і не відповідайте, а то тільки показуєте свій рівень т...п...сті.

То чому при досягнені 2500 швидкості ігровим варіантом йдуть дисконекти. Це баг, і я хочу виправлення помилки. Це не 5000 скорості, що робить спидхак а швидкість яка досягається ігровим методом.

Цього расиста попрошу також заблочити за те що притикає дати коли орки напали на людей як у "Володар кілець"

Edited by ATA
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 часов назад, ATA сказал:

думаю все розуміють!!!! Просто вихідні.

Думай....

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 минуты назад, F-1 сказал:

Думай....

Це і роблю!!!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, ATA сказал:

Це і роблю!!!!!

 

 

может быть не в том направлении? 😄

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, askor сказал:

может быть не в том направлении? 😄

все можливо!!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, ATA said:

1. Я спілкуюсь і пишу на тій мові, на якій мені зручно. тут не заборонено писати. тому і пишу так. Якщо ви що там не розумієте я можу скинути силку на ГУГЛперекладач.
2. Я нікого і нінащо не провокую. Я спитав прості речі, на які хочу відповідь. Для непонятливих поясню: максимальний speed на ДК це приблизно 2531
3. Повторюсь, Я спілкуюсь на тій мові якій хочу, як в ігрі так і на форумі. Кому вона незрозуміла не читайте і не відповідайте, а то тільки показуєте свій рівень т...п...сті.

То чому при досягнені 2500 швидкості ігровим варіантом йдуть дисконекти. Це баг, і я хочу виправлення помилки. Це не 5000 скорості, що робить спидхак а швидкість яка досягається ігровим методом.

Цього расиста попрошу також заблочити за те що притикає дати коли орки напали на людей як у "Володар кілець"

нормально ты расизм приплел к дате начала войны, ну да ладно, с такими типками риал не о чем даже говорить, удачи спид разгонять в му онлайн

Edited by korablev69
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Очередной, очень тупой провокатор, на которого всем пох.

Горжусь вами, мужики.👍

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 14.01.2024 в 10:27, cinnamon13 сказал:

Так не пиши сюда, тебя что заставляют?

Главное авка у него на Русском написано 🤣

  • Like 1
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 14.01.2024 в 20:00, ATA сказал:

Попрошу АДМИНОВ этого изверга и РАСИСТА заблокировать на форуме. 

Ты не здоров, походу, выпей успокоительного. Пинк все правильно написал, полностью поддерживаю.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
В 14.01.2024 в 20:08, ATA сказал:


Этого расиста попрошу также заблокировать за то, что притыкает даты когда орки напали на людей как у "Властелин колец"

За это прошу РО автору. @Бел4еНаК @Иван Небраска

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 час назад, love2gren1 сказал:

Главное авка у него на Русском написано 🤣

)))))))))))))))))))) 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

з якого переляку  ти взяв  шо тут  всі  мають розмовляти на  рус!?  !?  тебе  взагалі  мова  не  повинна  їбать!  чі  ти  щось  не  зрозумів  шо  він  написав по поводу спіда!  !?  якшо не  зрозумів  то накой  хрен шось  писать в  непонятній  для  тебе  темі!

В 14.01.2024 в 15:02, Pinq сказал:

Так вроде он начал провоцировать изначально написал на укр, пускай делает топик в разделе Английском и пишет на английском, тут раздел ру языка, ну может еще в вьетнамском сделать и на вн написать, вроде всё логично) До этого он писал на русском и не было проблем, тут ему решилось на украинском написать, зачем? провокация ?

Даже аватарка у него на русском)

 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 часа назад, -Adept- сказал:

Ты не здоров, походу, выпей успокоительного. Пинк все правильно написал, полностью поддерживаю.

хто такий пінк і хто він і твоїй гільдії я добре знаю. Тому вам пояснили трошки вище!! І ваше нализування на форумі один одному нікого не дивує!!!!

 

Я написав тему і ви її розумієте. а не розуміїте то ви знаєте куди піти....НУХАЙТЕ ВАФЛІ ....як то кажуть!!

Щераз нагадую: це питання до АДМІНІВ а не дятлів.

Edited by ATA

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 час назад, korablev69 сказал:

нормально ты расизм приплел к дате начала войны, ну да ладно, с такими типками риал не о чем даже говорить, удачи спид разгонять в му онлайн

ти спочатку розберись до чого тут слово расизм а потім вже до дат лізь!!!!!

 

ДОвбодятлам попрошу тут не відрисувати.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, GangBeng said:

з якого переляку  ти взяв  шо тут  всі  мають розмовляти на  рус!?  !?  тебе  взагалі  мова  не  повинна  їбать!  чі  ти  щось  не  зрозумів  шо  він  написав по поводу спіда!  !?  якшо не  зрозумів  то накой  хрен шось  писать в  непонятній  для  тебе  темі!

 

Моя твоя тебя не понимать xdd

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 часа назад, ATA сказал:

хто такий пінк і хто він і твоїй гільдії я добре знаю. Тому вам пояснили трошки вище!! І ваше нализування на форумі один одному нікого не дивує!!!!

 

Я написав тему і ви її розумієте. а не розуміїте то ви знаєте куди піти....НУХАЙТЕ ВАФЛІ ....як то кажуть!!

Щераз нагадую: це питання до АДМІНІВ а не дятлів.

Þú ert ögrandi, það er skiljanlegt. Annað er ekki ljóst - talar þú undarlega mállýsku þína á rússneskumælandi vettvangi og skilur í einlægni ekki hvað þú ert að gera rangt?

Ég legg til að þú finnir úkraínskan mu netþjón og spilar þar. Það verða engar spurningar.

Edited by -Adept-
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Давненько я не видел национальной розни у нас. Все виновные скоро будут наказаны. Мы поддерживаем 3 языка: русский, английский и вьетнамский. Данный раздел предполагает общение на русском языке, который все знают. В случае если игрок не знает этих языков, то мы постараемся ему ответить на его родном языке, но в данном случае такой проблемы нет, но он специально общается на том языке, который мало кто знает, кроме самих носителей языка. Давайте я тогда на латышском общаться буду. Устроили тут цирк с конями. Один провокациями занимается, второй его на фронт отправляет. Тему перенес в таверну и закрыл.

  • Like 2
  • Thanks 5
  • Haha 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...